Ve dnech 6.–8. února 2020 proběhl 22. ročník největšího veletrhu v oboru střech v ČR a střední Evropě: Veletrh Střechy Praha.
Na ploše o celkové výměře 8 000 m2 se představilo několik desítek firem z oblasti střešních materiálů, konstrukcí, fasád, izolací, solárních systémů a nářadí. Zájem o tato témata byl obrovský, což dokazuje fakt, že veletrh během tří dní navštívilo přes 25 000 návštěvníků.

Mezi vystavovateli jsme nechyběli ani my. TESARIO nabídlo v rámci své rozlehlé expozice kromě tradičních výrobků také dětský program. Pískoviště, domino, šachy i hrad vzbudil mezi malými návštěvníky velký zájem, a tak není divu, že rodiče neodjížděli s prázdnou. I na ně jsme však mysleli, a zatímco si děti hrály, naši pracovníci byli připraveni zodpovědět dospělým všechny otázky a poradit s výběrem pergoly, garážového stání, roubenky nebo jiné dřevěné konstrukce.

Letošní rok jsme si opravdu užili a děkujeme všem, kteří se na tom podíleli. Ať už organizačně nebo tím, že nás přišli navštívit. Těšíme se opět příští rok!