Služby

Co pro Vás můžeme udělat?

TESARIO jakožto specialista na vazníky nabízí široký sortiment výrobků a služeb, které využijí nejen koncoví zákazníci, ale také realizační firmy a projektanti. Mezi naše zákazníky patří například tesaři nebo pokrývači, kterým dodáváme nejen samotné vazníky, které se používají na konstrukce krovů rodinných domů, výrobních hal, nebo třeba supermarketů, ale například i palety, atypické obaly, dřevěné bedny a další výrobky, které se používají například v logistice. Můžeme vám nabídnout také sušení dřeva, které provádíme v certifikovaných sušárnách, impregnaci řeziva, výrobu palivového dříví a v neposlední řadě i dodání stěnových panelů pro dřevostavby. 

Jsme opravdoví specialisté na vazníky

Pokud jde čistě o vazníky, máme toho opravdu co nabídnout. Vyberte si například z Impregnace vazníků do jiného odstínu, dále pokrytí štítových vazníků OSB, vyznačení montážních bodů pro umístění trámových třmenů, vyznačení poloh nosných zdí na vaznících a také označeních jednotlivých vazníků za pomocí identifikačních štítků, díky čemuž se budete snadněji orientovat. 

Můžeme vám nabídnout také kompletaci vícevrstvých vazníků, speciálně upravená prkna pro ondřejské kříže (označení pro zkřížené rámy v konstrukci krovu), výrobu pohledových vazníků (hoblované vazníky, KVH, BSH), úpravu vazníků pro jejich konstrukční napojení za pomocí speciálních úřezů a také výrobu vazníků s pohledovými prvky, které mohou například imitovat vázaný krov. Samozřejmostí je pak zaměření přímo v místě realizace, technický dohled a poradenství při montáži vazníků a také autorizovaný statický výpočet. Objednat si můžete i zajištění vykládky vazníků přímo v místě realizace projektu.

 

 

Další služby

Dále vám můžeme nabídnout dodávky délkově přesných závitových tyčí (tyto tyče se liší projekt od projektu, připravíme vám takovou dodávku, která bude určena přímo pro vaši stavbu), vybrat si můžete také z dodávky stavebních hřebíků, nebo si objednejte dodávku májky, která se již tradičně staví na vrchol stavby.