PRVNÍ PYRAMIDA na Moravě vyrostla na pobočce PRVNÍ CHODSKÉ ve Vysokých Popovicích.

Pyramida, to je symbolem dlouhověkosti, jistoty a především mystické kvality. Vždyť pyramidy s námi zůstaly až do současnosti a zapsaly se mezi sedm divů světa. Proto byla i pyramida symbolem akce PRVNÍ CHODSKÁ s.r.o. a její výrobní divize příhradových vazníků TESARIO, kde došlo k odhalení PRVNÍ PYRAMIDY na Moravě – a že se děly věci.

Překvapivá odpolední akce odstartovala 24. července na pobočce PRVNÍ CHODSKÉ Vysokých Popovicích ve 14:00 hod., kde po úvodním slově moderátorky televizních zpráv a České Miss Earth 2013 Moniky Leové, byla odhalena již několikrát zmiňovaná PRVNÍ PYRAMIDA! A neodhalil ji nikdo jiný, než samotný egyptský faraon v doprovodu tance sličných slečen tanečnic.

Doprovodný program byl doslova nabitý! Návštěvníky zaujala netradiční módní přehlídka, protože spojení krásných žen, plavek a pracovního oblečení není na přehlídkových molech zcela běžná, a bezpochyby také opravdová dřevorubecká show v podání týmu Martina Komárka, vicemistra světa – třísky lítaly všude okolo!

PRVNÍ PYRAMIDA nebyla ale jediná rarita, kterou jste mohli ve Vysokých Popovicích obdivovat. Samotný jednatel společnosti PRVNÍ CHODSKÁ, s.r.o. Ing. Vladimír Zábranský spolu se zástupci firmy Tondach – vedoucím prodeje Ing. Vítem Jirkovským a manažerkou marketingu – provedli v doprovodu rekordního komisaře zápis největší český pálené bobrovkydo České Guinnessovky. Tato taška váží 6,1 kg a měří neuvěřitelných 150 cm!

Třešničkou na dortu a zároveň pomyslným zakončením byl podvečerní koncert Petra Bendeho, místního rodáka, který vystřihl báječný hodinový koncert.

Prohlédněte si kompletní fotogalerii z odhalení PRVNÍ PYRAMIDY na Moravě.

Na další setkání s PRVNÍ PYRAMIDOU  se můžete těšit na výstavě FOR ARCH, která proběhne od 16.9. - 20.9. - určitě nás přijďte navštívit.