Rádi vám poradíme

Naši odborníci vám rádi pomohou s vašimi dotazy

V TESARIU ročně zpracujeme více jak 3.000 m3 dřeva, vyrobíme více jak 250 příhradových konstrukcí pro budovy všech rozměrů a obrobíme více jak 1.600 m3 dřeva na CNC strojích. To mluví samo za sebe.

Architektonické a projekční kanceláře se na TESARIO obracejí s individuálními stavebními projekty se stejnou důvěrou jako developeři a dodavatelé montovaných domů, kteří očekávají na míru šité střešní konstrukce v maximální kvalitě a přesnosti.

 

 

Své zkušenosti a odborné znalosti rádi sdílíme s našimi zákazníky a poskytujeme jim individuální konzultace a poradenství v oblasti dřevostaveb a příhradových konstrukcí. Naši odborníci jsou připraveni zodpovědět vaše dotazy a poradit vám s výběrem správného materiálu a konstrukčního řešení pro váš projekt.

Věříme, že spolupráce se zákazníky je klíčová pro dosažení maximální spokojenosti a úspěchu projektu. Proto klademe důraz na individuální přístup ke každému zákazníkovi a poskytujeme mu profesionální služby a vysokou kvalitu výrobků.

Naše firma se také věnuje vzdělávání a školením v oblasti dřevostaveb, příhradových konstrukcí a inovativních konstrukčních řešení.

Věříme, že naše odbornost, kvalita výrobků a služeb a individuální přístup k zákazníkům nás odlišuje od konkurence a dělá z nás špičkového dodavatele CNC konstrukcí a příhradových vazníků na trhu. Pokud máte zájem o naše služby nebo potřebujete poradit s vaším projektem, neváhejte nás kontaktovat.

Naši odborníci vám rádi pomohou.

Ing. Jana Stejskalová

Oblastní manažerka pro Jižní Čechy a Moravu

Tel.: +420 606 792 435           
E-mail: jstejskalova@tesario.cz

Bc. Ondřej Cibulka

Oblastní manažer pro Čechy

Tel.: +420 739 503 730           
E-mail: ocibulka@tesario.cz

 

Pokud je zřetelné v projektu (viz. níže), není nutné vyplňovat.

Pokud je zřetelné v projektu (viz. níže), není nutné vyplňovat.

Pokud je zřetelné v projektu (viz. níže), není nutné vyplňovat.

Např.: podkrovní místnost, umístění tech.zařízení (motor, nádrž, …), menší půda pro skladování sezónních věcí...

Povinné přílohy:
1. Půdorys objektu včetně nosných stěn (ŽB věnce), se kterými bude uvažováno pro uložení, ukotvení vazníků. Tloušťky těchto stěn.
2. Umístění komínů.
3. Řez objektu s viditelným detailem paty vazníku (přesah přes obv.stěnu tvořen horní či dolní pásnicí).

* takto označená pole jsou povinná